Новини

Квест рідним Устилуго

Архів
6 переглядів

    У День міста Устилузька публічна бібліотека за ініціативи президента  клубу «Юні читайлики»  Юлії Кулик, організувала квест для школярів. Два капітани, Діана Гундорова і Олександр Чижевський, провели свої команди рідним прикордонним містом за різними маршрутами.

Стартували юні дослідники із міського стадіону, що біля музею Ігоря Стравінського. На кожній із восьми запланованих станцій, а серед них – школа, лісництво, офіс пожежної служби, будинок культури, міська рада, парк, аптека – учасники виконували різноманітні завдання: розв’язували логічні задачі, розігрували сценки, доповнювали прислів’я, розгадували анаграми й загадки. При чому, за правильністю і повнотою виконання завдань на станціях слідкували діти й батьки, що також були задіяні у квесті.

Першою виконала усі умови квесту, знайшла закопаний біля шостої липи, на алеї, висадженій великим композитором, приз – пляшку із сотнею гривень і фінішувала команда «Патріот». Але «Переможці» також успішно дісталися мальовничої липової алеї.

Устилузька міська рада подбала, аби кожен учасник літературно-краєзнавчого квесту, а це учні від третього до восьмого класів місцевої одинадцятирічки, одержав солодкий приз.

Мирослава АДАМЧУК,

директор Устилузької бібліотеки.

 

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up