На головну Новини Квіткові гарбузи у Льотничівському НВК

Квіткові гарбузи у Льотничівському НВК

179

   Цього вівторка у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» села Льотниче відбувся майстер-клас з карвінгу (мистецтво різблення по овочах та фруктах), який провів Валерій Михайлов – єдиний професійний карвінгіст у місті Володимирі-Волинському. Захід відбувся в рамках участі навчального закладу у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Впровадженню здорового способу життя у НВК села Льотниче приділяється велика увага. У цьому навчальному році з ініціативи заступника директора з виховної роботи Ірини Бояриної учні та вчителі долучилися до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», яка передбачає роботу у таких напрямках: фізичний розвиток; раціональне харчування; організація комфортного середовища.
Щотижня в рамках цієї програми у школі відбуваються здоров’язберігаючі акції, змагання, колективні заняття спортом, зустрічі з фахівцями зі здорового харчування, фітнесу, оформлюються осередки здоров’я, проводяться флешмоби та майстер-класи.
Заняття з опанування основ карвінгу, яке проводилось для учнів 8-х класів, було цікаве та захоплююче, хоча варто зауважити, що учасникам нелегко давалися перші кроки в оволодінні цим мистецтвом. Зрештою, їхні зусилля не були даремними – в результаті майстер-класу усі учасники отримали по чудовому заквітчаному гарбузику.    У свою чергу учні подякували майстру Валерію Михайлову власноруч виготовленими смаколиками – гарбузовими мафінами з корицею. Наступного дня роботами учасників майстер-класу милувалась уся школа під час виставки у фойє. На жаль, ці витвори недовговічні, утім плоди праці дітей не пропадуть даремно – за декілька днів квіткові гарбузи вирушать до шкільної їдальні для приготування смачної каші.
Ірина БОЯРИНА,
заступник директора з виховної роботи.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × два =