На головну Новини Квіти до меморіалу «Жертвам фашизму у День пам’яті і примирення

Квіти до меморіалу «Жертвам фашизму у День пам’яті і примирення

100

   Восьмий рік поспіль 8 травня ми разом з усією Європою вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої війни. У День пам’яті та примирення у соборі Різдва Христового міста Володимира відбулась панахида за загиблими упродовж 1939-1945 років.

   Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей, з яких понад 8 мільйонів – українці, стала найбільш кривавою та жорсткою в історії людства. Оскільки спільна перемога над нацизмом далась дуже високою ціною, у день капітуляції Німеччини у всіх країнах антигітлерівської коаліції влаштовують перш за все пам’ятні та жалобні заходи, а не демонстрацію своєї військової міць, як це робить путінська росія, що нині стала сучасним агресором та наслідувачем Гітлера.

- реклама -

   Помолитись за спокій душ спочилих на панахиду у Володимирі прийшло чимало містян, а також представники міської та районної влади.    Опісля панахиди на меморіалі “Жертвам фашизму” відбулось покладання квітів та лампадок. На цьому місці у роки Другої світової війни німці збудували концтабір під назвою “Норд-офлаг-365”. За час його існування тут було розстріляно понад 50 тисяч людей, серед яких чимало наших земляків.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять + 18 =