Новини

Киснева станція і благодійна підмога для медиків

Архів
23 переглядів

У КП “Володимир-Волинське ТМО” є у наявності 17 тисяч медичних марлевих масок, що дозволяє забезпечити ними усіх медичних працівників для поточної роботи, а також закуплено 100 одноразових халатів, оприскувач-дезінфікатор для інфекційного відділення. Про це розповів на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник головного лікаря ТМО Віталій Баюн.

Також стало відомо, що за кошти міського бюджету планують придбати для медичного закладу кисневу станцію за 3,2 мільйони гривень, на що ще до початку карантину було оголошено тендер. «Киснева станція потрібна для подачі кисню не лише в реанімаційне відділення для апаратів ШВЛ, а й усім пацієнтам, які потребують такого лікування, – пояснює Віталій Баюн. – Це хворі на бронхіальну астму, пацієнти із серцевими захворюваннями тощо. Наразі ми користуємося кисневими концентраторами, вони індивідуальні – один апарат для одного пацієнта. Киснева станція, яку плануємо облаштувати в напівпідвальному приміщенні, дасть можливість організувати централізовану подачу кисню в окремі палати кожного з відділень ТМО, які цього потребують, зокрема і в пологове».
А в рамках протиепідемічних заходів у відділенні реанімації з працівниками відділення було проведено позачергове заняття з відпрацювання техніки одягання та роздягання, а також знезараження індивідуального протиепідемічного костюму. «Можливо, це комусь здасться смішним або недоладним, але саме від вміння правильно одягати і знезаражувати залежить і захист медпрацівника», – прокоментували на офіційній сторінці ТМО у фейсбуці.
Крім того, медики поділилися приємною новиною: благодійну допомогу в розмірі 100 тисяч гривень на рахунок медичного благодійного фонду вніс керівнику товариства з обмеженою відповідальністю “Прогрес” Анатолій Вітрук.
                                                                 Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up