На головну Новини Китайський гороскоп для всіх знаків

Китайський гороскоп для всіх знаків

462
Chinese zodiac Layered Color Also available in black-and-white, 004W096

Який східний гороскоп на 2020 рік Білого Сталевого Щура  буде у кожного зі знаків китайського календаря залежності від року народження?  Рік  настав  неоднозначний і досить непростий, тому що він перший в 12-річному циклі китайського місячного календаря, і до того ж високосний.   Щур вступить в свої права 25 січня. Тварина, що стала символом цього року дуже цікава і уважна. Незважаючи на свій малий розмір, Щур розумний, кмітливий, спритний, володіє розвиненою інтуїцією і незвичайно швидкою реакцією, що допомагає йому рятуватися в складних ситуаціях. Щур легко пристосовується до нового середовища, оточення і обставин. Щур вважається символом дуже заощадливим і економним. А ще він романтичний і легко знаходить спільну мову з оточуючими. Отже й рік 2020 матиме значний вплив на представників кожного знака східного гороскопу.

Щур. Ви ж пам’ятаєте, чий рік 2020 року, якої тварини? А тому в свій власний рік Щур купатиметься в усіх земних благах, як сир у маслі.  Рік для цього знака – зоряний період у всіх сферах.   Варто серйозно замислитися про розвиток кар’єри, вкладення фінансів, гарний відпочинок і поповнення в родині.

- реклама -

Бик.  Білий Щур не образить свого найближчого сусіда за східним гороскопом, завдяки якому, за східною легендою, він вибився в лідери. Отже наполегливим і цілеспрямованим бикам буде все під силу. А особливих висот вони можуть  досягнути у розвитку своєї кар’єри.

Тигр. Щур зі зрозумілих причин здавна недолюблює хиже сімейство котячих, отже Тиграм весь час доведеться бути напоготові і відстоювати свої інтереси в 2020 році. Але їм не звикати проявляти наполегливість у досягненні цілей. Багато Тигрів знайдуть гармонію  у стосунках з коханими.

Кролик. Рік Білого Щура виявиться м’яким і пухнастим для добродушних представників знаку Кролика.  Їм пощастить в оновленнях і починаннях в багатьох сферах життя. А ось старі справи, які ніяк не складаються, краще відкласти або відмовитися від них повністю. 2020-й – це рік змін.

Дракон. Для  Драконів цей рік можна охарактеризувати одним словом – не  буде нудно. А точніше, буде все: злети і падіння, рівні дороги і тупикові ситуації, пристрасть і ревнощі, боргова яма і несподіваний прибуток, біль і одужання, сварки і нові інтригуючі знайомства.

Змія. Білий Щур буде досить лояльно ставитися до представників знака Змії, але для цього їм доведеться працювати, вивертатися і постійно доводити символу року свою спроможність і неабиякі здібності. Головна порада року: поспішайте повільно і вдумливо, інакше доведеться чимало переробляти.

Кінь. На Коня чекає справжній фінансовий успіх. При цьому не доведеться працювати надміру, а іноді навіть можна дозволити собі трохи розслабитися. Також Щур відкриє Конячці цікавих перспектив, куди можна вкласти або гідно витратити капітали.

Коза. Представникам  цього знака символ року підкине чимало завдань і загадок. Від  їх кмітливості і працьовитості залежатиме результат. І якщо в сфері роботи та кар’єри все складається більш-менш вдало, то проблеми особистого життя часто заводитимуть у безвихідь. Не замикайтеся в собі і більше спілкуйтеся з людьми.

Мавпа. Цікаві стосунки складаються між двома знаками східного гороскопу – хитрою Мавпою і мудрим Щуром. Буде все: союз чи протиборство, конкуренція і взаєморозуміння. Щур підкине непрості завдання у роботі, але й нагородить палкими почуттями у романтичній сфері.

Півень. У 2020 році Півню пощастить. Символ року начебто перевірятиме на міцність, але він  з гідністю подолає ці завдання, отримуючи гідну нагороду. У бізнесі конкуренти  не наздоженуть, фінанси будуть в повному порядку, в особистому житті настають приємні зміни, а здоров’я зміцніє.

Собака.  Зоряна порада представникам знаку у тому, що в загальноприйнятий 2020 рік змін саме їм не варто здійснювати крутих віражів і кардинально щось змінювати у житті. Задовольняйтеся тим, що є, розвивайтеся в уже обраному раніше напрямку і цінуйте ті стосунки, які створили раніше.

Свиня.  Народженим у цей рік  належить попрощатися з чільним місцем на троні і передати його Щурові. Щоб спіймати удачу за хвіст, доведеться попітніти. Спочатку може бути складно, але старанні Свині не звикли зупинятися на півдорозі, отже особливих труднощів рік не викличе. Тим більше, що зустрінете своє кохання.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − чотирнадцять =