Новини

Лампочки продовжують обмінювати

Новини
328 переглядів

Торік у грудні стартувала третя хвиля всеукраїнської програми обміну ламп розжарювання. Для початку обмін здійснювали в сільських відділеннях Укрпошти області, а вже згодом і в міських.

Як розповіла директорка з розвитку мережі та директорка Волинського регіону АТ «Укрпошта» Валентина Варголяк, напередодні старту третьої хвилі проєкту Волинь отримала 500 тисяч LED-ламп. Однак їх надлишок продовжують привозити із прифронтових територій, насамперед із Запорізької області. Тому обмін триває.

«Загалом волинські пенсіонери отримали 576 630 енергозберігаючих лампочок. На залишку маємо ще приблизно 60 тисяч. Тож продовжуємо обмін енергоощадних ламп у межах програми енергозбереження», – зауважила директорка Волинського регіону АТ «Укрпошта».

До слова, аби обміняти додаткові LED-лампи, пенсіонерам, які прийшли у відділення, потрібно мати при собі паспорт, РНОКПП, пенсійне посвідчення та діючий номер телефону.

Програма обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Володимира Зеленського та реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, окрім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up