На головну Новини «Ласка» вакцинуватиме і стерилізуватиме безпритульних тварин

«Ласка» вакцинуватиме і стерилізуватиме безпритульних тварин

35

Договір щодо вилову безпритульних тварин на території міста управління житлово-комунального господарства і будівництва міськвиконкому уклало з комунальним підприємством «Ласка».

Згідно з ним, після проведення стерилізації, вакцинації та кліпсування тварини повертаються на попереднє місце проживання під час наступного виїзду на відлов. Поверненню не підлягають агресивні тварини, невиліковно хворі, а також ті, які після процесу карантинування, стерилізації, вакцинації та кліпсування були прилаштовані у сім’ї з території КП «Ласка».

- реклама -

Задля візуальної ідентифікації усім виловленим тваринам у 2020 році буде проведено кліпсування бирками жовтого кольору із зазначенням порядкового номеру та написом «ВВ».
Усі виловлені тварини на місці вносяться в базу «Animal ID» з обов’язковими даними геолокації, фото та короткими характеристиками тварини (стать, приблизний вік, окрас та вага). Також кожній тварині вживлюється унікальний підшкірний чіп для ідентифікації її в майбутньому за допомогою сканера.

Оплата цих послуг буде проводитись лише після надання комунальним підприємством «Ласка» копій актів проведення стерелізацій тварин.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × два =