Новини

Лаванда на ювілей композитора

Архів
59 переглядів

У ці  червневі дня до Устилуга  могли з’їхатися  відомі артисти і  музиканти, тут знову б зазвучала  «Весна священна», «Петрушка» та  інші  всесвітньовідомі твори  видатного  композитора. Адже  відповідно до постанови Верховної ради України  140-річчя від Дня народження Ігоря Стравінського мали  відзначати на державному рівні. Якби не війна…  

Однак про ювілей свого уславленого земляка в Устилузі не забули.  Подякою голови облради відзначено Володимира Терещука, яку йому вручила депутатка обласної ради Ористлава Сидорчук (на знімку).  Адже  це у значній мірі завдяки старанням цього чоловіка збереглася і повернулася до свого первісного вигляду садиба, де створено єдиний у світі музей славнозвісного композитора.  Це за директорства Володимира Васильовича проведено реконструкцію цієї будівлі, де розмістилась й дитяча школа мистецтв в якій він працює  більше  сорока років.

Ористлава Сидорчук завітала до музею заступницею всеукраїнської організації “Союз українок”Вірою Чайковською-Тарликовою та іншими  союзянками, які  на шанування пам’яті композитора  посадили  біля його бюста лаванду.  Поклали  квіти до цього  пам’ятника митцю і  міський голова Віктор Поліщука та працівники міської ради .

Володимир Терещук   принагідно  нагадав, що двері музею завжди відчинені для відвідувачів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up