На головну Новини Лікують людей і свої душі

Лікують людей і свої душі

509

З початку війни у володимирській лікарні працевлаштувалося десять медиків, які зі своїми сім’ями приїхали у наш край, тікаючи від воєнних жахіть. Тут, трохи оговтавшись від пережитого, прийняли рішення займатися  своєю справою – лікувати, консультувати, рятувати інших і, відволікаючись від фронтових новин та тривожних думок, допомагати й самим собі.

Ці медичні фахівці приїхали на Володимирщину з Маріуполя, Харкова, Києва, Луганської і Житомирської областей. Як повідомляє генеральна директорка КП “Володимир-Волинське ТМО” Тетяна Ващук, забезпечити роботою змогли усіх, хто звертався з таким проханням. 

- реклама -

– Будь-яка ротація із закладу у заклад, навіть у спокійний час, – це можливість обміну досвідом. У період, коли ведуться активні військові дії, додаткові медичні фахівці зайвими не будуть, а особливо хірургічного профілю, – каже Тетяна Петрівна. – Адміністрація і колектив медзакладу допомагають таким працівникам адаптуватися на новому місці. Ми забезпечили їх медодягом, також допомагаємо із житлом, зокрема відновлюємо ще п’ять кімнат для проживання медиків. У ТМО є власний харчоблок, тож внутрішнього переміщені особи, які у нас працюють, можуть харчуватися у ньому безкоштовно, якщо не мають заощаджень.

За словами гендиректорки, деякі зі штатних працівників ТМО у перші дні війни виїхали з країни, і є медики, які працюють у військових госпіталях.

На фото: Тетяна Ващук і фахівці, які віднедавна працюють у нашій лікарні: Олена Неронова (медсестра Харківської дитячої клінічної лікарні №24), Сергій Хоружий (анестезіолог Маріупольської лікарні №1), Тетяна Лисак (лаборантка Луганського онкодиспансера), Віта Бутко (лаборантка КНП «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері» міста Ізюм), Ольга Груша (медсестра-анестезистка Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка), Владлен Ряполов (ортопед-травматолог Рубіжненської міської лікарні), Станіслав Парфенюк (анестезіолог Київської міської лікарні №4), Володимир Горшенін (отоларинголог приватної клініки міста Харків).   

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − 1 =