Новини

«Літературні виднокола» у педколеджі

Архів
13 переглядів

Після Міжнародного дня дарування книжок у бібліотеці відбулося свято «Літературні виднокола»

Це була своєрідна подорож у світ сучасної української літератури, на яку  завітали студенти, представники адміністрації, працівники навчального закладу, місцеві поети та гості, що цікавляться трендовими книгами. Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Юрко Іздрик, Оксана Забужко, Любко Дереш, Андрій Кокотюха, Василь Шкляр – і це лише частина лідерів думок, творчість яких була презентована. Письменники також завітали на зустріч, щоправда, у форматі відеовізуалізації. Короткий ролик, у якому Сергій Жадан чи, приміром, Любко Дереш розповідають про свої книги, висловлюють думки щодо громадянської позиції чи просто дають поради молодому поколінню, справив позитивне враження. Студенти читали вірші улюблених поетів, розповідали про їхні твори, радили іншим, що почитати.

Наприкінці молодь поспілкувалася з місцевою поеткою Тетяною Птахою, яка читала ніжні та світлі поезії, поділилася відеороботою на одну з них, розповіла про джерела натхнення та залюбки відповіла на запитання аудиторії. Власну творчість також презентував другокурсник коледжу Владислав Дрібниця.

Опісля зустрічі студенти не поспішали йти з бібліотеки – вони зібралися біля книжкової виставки, аби обрати собі книгу для дозвілля. Розібрали майже усі книги сучасних авторів.

Організували «Літературні виднокола» вихователь студентського гуртожитку Наталія Стрільчук, яка продумала концепцію зустрічі, бібліотекар Валентина Грицевич, яка підготувала огляд літератури, та ініціативні студенти, допомогла і  завідуюча бібліотекою Оксана Пальоха.

«Літературні виднокола» – це перша ластівка творчого проекту, який, переконані організатори, знайде гідне продовження.

   Тетяна СТРІЛЬЧУК.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up