Новини

Літня школа мистецтв вдруге запрошує володимирчан

Архів
3 переглядів

Вторік незвичайний для нашого міста мистецький освітній проект викликав інтерес десятків володимирчан і збирав на майстер-класах повні зали. Нещодавно його організаторки потішили новиною – цього літа Володимир-Волинська Літня школи мистецтв працюватиме знову! А її програма стане ще ширшою і цікавішою.

Як і минулого року, цей проект організували викладач і заступник директора художньої школи Ірина Надюкова та її донька, випускниця Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі Ірина завдяки гранту Держдепартаменту США, Американської ради з міжнародної освіти та програми розвитку майбутніх лідерів «FLEX». Але програму до нього підготували нову, а на роль викладачів запросили не лише приїжджих, а й місцевих митців.

   – Ми збільшили кількість занять – вісім проти минулорічних шести, – розповідає Ірина Надюкова. – Серед запланованих для знайомства технік – графіка і холодний батік, акварель та монотипія і ряд інших. На жаль, ми не змогли знайти постійне приміщення для усіх наших занять, адже зараз літо і в усіх навчальних закладах тривають ремонти. Тому тих, хто бажає відвідувати Літню школу мистецтв, просимо слідкувати за анонсами на нашій сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/VolodymyrSummerArtSchool/ та в газеті «Слово правди».

Розпочнеться Літня школа мистецтв з делікатної техніки «витинанка», з якою слухачів школи познайомить Надія Бабій (ті, хто відвідував заняття вторік, пам’ятають її майстер-клас із каліграфії). Вона – визнана в Україні майстриня витинанки, її роботи експонувалися на виставках у різних містах, а ще Надія з допомогою цієї техніки ілюструвала книжки. Заняття з нею відбудеться уже найближчої суботи. Організатори просять учасників взяти з собою манікюрні або просто маленькі ножиці, щоб було чим працювати. А на решту занять жодних додаткових матеріалів чи інструментів з собою брати не треба. Головне – прихопіть гарний настрій і бажання творити.

   Перше заняття Літньої школи мистецтв відбудеться у суботу, 16 червня, о 15.00 у приміщенні ЗОШ №2. Дорогу до кабінету, який перетвориться цього дня на творчу майстерню, слухачам школи підкажуть стрілочки-вказівники.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up