На головну Новини Літня виставка іконопису від подружжя Омельченків

Літня виставка іконопису від подружжя Омельченків

78

   У Музеї волинської ікони в Луцьку відкрито виставку іконопису «Вічне» з роботами наших володимир-волинських художників Тетяни та Сергія Омельченків.

Навесні «Слово правди» розповідала про виставку цих митців у німецькому Цвікау. Нещодавно представники цього міста-побратима гостювали у Володимирі, тож серед іншого у їхній культурній програмі була і поїздка до Луцька, зокрема, саме Сергій Омельченко запросив їх відвідати Музей волинської ікони. Ну а вже там і йому запропонували організувати виставку. Відкриття її відбулось 11 червня.

- реклама -

В експозиції представлено 11 Сергієвих ікон, виконаних  у традиційному для нього візантійському стилі, а також дві різьблені по дереву роботи.  Є там і дві ікони, написані в реалістичному стилі, від дружини Сергія Тетяни Омельченко.

Це храмові та хатні ікони різноманітної тематики: «Спас Вседержитель», «Печерська ікона Богородиці», «Вознесіння», «Антоній і Феодосій Печерські», «Успіння Богородиці», «Старозавітна Трійця», «Св. Миколай», копії знаних в Україні чудотворних ікон – «Зимненська ікона Богородиці», «Володимирська (Вишгородська) ікона Богородиці тощо.

Виставка триватиме ціле літо.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять − 9 =