На головну Новини Літо закінчилося «Арт-канікулами»

Літо закінчилося «Арт-канікулами»

61

   «Батьківщинівці»  Володимира-Волинського підбили підсумки розважально-патріотичної акції «Арт-канікули», яку проводили впродовж літніх місяців у дворах багатоповерхівок. Вони здійснили 16 програм, залучивши більш як тисячу дітей до конкурсів і розваг на свіжому повітрі.

«Це вже шостий сезон «Арт-канікул», що традиційно пройшов за підтримки нашого земляка – народного депутата України шостого скликання Віктора Олійника. Активний відпочинок для школярів – це альтернатива комп’ютерним іграм, зміцнення здоров’я. Водночас поки малеча розважалася, депутати нашої фракції спілкувалися з дорослими, вивчали проблеми виборців, які мешкають у багатоповерхових будинках», – розповів керівник міського партосередку ВО «Батьківщина» Олег Свідерський.

- реклама -

За його словами, найчастіше люди порушували питання благоустрою прибудинкових територій, капітального ремонту дворів та перекриття дахів, створення ОСББ, пенсійного забезпечення та реформи охорони здоров’я, нововведень у призначенні субсидій, соціального захисту та участі у конкурсі громадських проектів. На більшість питань обранці громади відразу давали відповіді, а решта оформили як депутатські звернення або запити.

Олег Свідерський відзначив активну участь у проведенні акції депутатів Ігоря Шевчука, Леонтія Дмитрука, Андрія Гудима, а також зазначив, що цьогорічний сезон «Арт-канікул» був багатим на новинки. Вперше акція збирала на одну зустріч більш як сто дітей, вперше вона відбулася у приватному житловому секторі, вперше розширила коло спілкування за новими адресами, вперше програму свята доповнили аквагримом та майстер-класом із твістінгу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − 15 =