Новини

Ліцей ім. О. Цинкаловського увійшов до пілотного проєкту МОН

Володимирська
168 переглядів

На  національному форумі «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)», який організували Міністерство освіти і науки України за підтримки швейцарсько-українського проєкту DECIDE та Організації економічного співробітництва та розвитку оголосили про підготовку до пілотування профільної середньої освіти.

Зокрема, 25 ініціативних шкіл з усієї України погодилися першими розробляти й апробувати нові освітні моделі та надавати рекомендації щодо впровадження реформи в усіх закладах освіти країни.

«Для участі в пілотному проєкті ми подавали три навчальні заклади, які розпочинали роботу за програмою «Нова українська школа» ще за рік до впровадження НУШ в усіх школах країні. Міністерство, своєю чергою, обрало ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради для участі в пілоті», – розповіла начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Матвіюк.

Надалі ці 25 шкіл стануть менторами для пілотних академічних ліцеїв, які почнуть апробовувати профільну середню освіту з 2025 року.

Окрім того, під час заходу презентували комплексне дослідження передумов створення профільної середньої освіти в Україні, представлено прогнозне оцінювання чисельності та статево-вікової структури населення, а також критерії формування мережі академічних ліцеїв та професійних коледжів.

 

Коментарі
Теги: ліцей, проєкт
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up