Новини

«Лодомир» переміг на «Сурмах звитяги»!

Архів
13 переглядів

Успішно виступили на XVІІІ всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі «Сурми звитяги»  у Львові учасники зразкової студії вокального співу «Лодомир» із центру позашкільної освіти.

Цього року фестиваль, який традиційно організовує патріотична громадськість Галичини, був особливо представницьким. Лише у заключному його етапі взяли участь близько 12-ти тисяч учасників різних номінацій із 14 областей. Журі за чотири конкурсних дні прослухало 172 концертних номери!

Ансамбль «Лодомир», розповідає керівник студії Галина Тюрікова,  виконував повстанську пісню «Чорними хмарами» і новий патріотичний твір Тетяни Тихомирової «Протягни мені руку». Виступали улюбленці володимирчан у старшій віковій групі, адже, крім 12-річних школярок, тут співає і студент педколеджу Дмитро Нехай.  Цей колектив став лауреатом першої премії, розділивши перемогу із львівською фольклорно-етнографічною студією «Світлиця».

Таку ж, найвищу нагороду фестивалю виборов і квартет «Експромт»  у складі Марти Вальчук, Анни Лазорко, Ліни Ткачук та Ірини Гонтарук. Дівчата вразили суддів виконанням повстанської «Де ж наша слава» і сучасної пісні  Лесі Горової «Солдатику мій».

Душевно, дуже чуттєво і трепетно заспівала сумну повстанську пісню «Серед диких степів», а також пісню «Молитва» солістка студії Ліна Ткачук, яка серед численних вокалістів отримала звання лауреата другої премії.

Нагороди наші юні співаки разом зі своїм педагогом Галиною Тюріковою одержали під час гала-концерту, що відбувся днями у Львівському оперному театрі імені Соломії Крушельницької. І хоча, через застуди, колектив виходив цього разу на сцену не у повному складі, та співали так, що і журі ще раз переконалося у правильності свого рішення, і вибаглива галицька публіка, не шкодуючи долонь, винагородила зливою оплесків.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up