На головну Війна Ляльки-мотанки від українців в Ірландії

Ляльки-мотанки від українців в Ірландії

147

Наші земляки, котрі знайшли прихисток за кордоном, зокрема в Ірландії, також у різний спосіб наближають перемогу. Окрім матеріальної допомоги, яка вирушає на потреби ЗСУ, за підтримки місцевої спільноти, наших друзів за кордоном і волонтерів  проводимо мирні мітинги на захист полонених з  “Азовсталі”, Маріуполя та з інших міст України. Кілька разів зустрічалися з керівниками сенату і графств щодо розв’язання різних проблем українців. Про все це сповіщаємо читачів газети. Паралельно шукаємо додаткові ресурси, аби допомогти Україні.

Днями, порадившись між собою, вирішили навчити дітей та і дорослих-виготовляти символічні ляльки-мотанки, а кошти від їх продажу спрямувати на допомогу нашим воїнам. Заняття тривало понад дві години, і не зважаючи на пізній час, ніхто не думав йти відпочивати. Нитки для цієї доброї справи нам передали місцеві ірландці  за посередництвом волонтерів і нашої майстрині Алли з Харкова.

- реклама -

Ляльки вже продаємо у магазині Вінсент благодійного товариства Святого Вінсента де Поля, яке від початку війни простягнуло руку дружби українцям.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − 13 =