Новини

Листи Миколаю і подарунки від «Батьківщини» в історичному музеї

Архів
28 переглядів

 В історичному музеї імені Омеляна Дверницького 19 грудня відкрили виставку дитячих малюнків, присвячену дню святого Миколая.

Цей святий вважається покровителем мандрівників, моряків, рибалок, студентів і дітей. Вшановується не тільки православними, але і католицькою, лютеранською і англіканською церквами. В Україні є багато храмів , збудованих на честь цього святого.

З нагоди свята учні 3-4 класів гімназії імені Олександра Цинкаловського разом з вчителями Оленою Жуйводою, Тетяною Амбросімовою і Наталією Димитрюк створили цикл малюнків і написали листи до святого Миколая. Ці листи дуже зворушливі, адже діти просять не лише дарунків для себе, але й миру для України, щоб стали її громадяни добрими, чесними, милосердними.

Переможці конкурсу  Вікторія Михальчук( 4-А), Катерина Михалюк(3-А), Олександр Жданюк (4-А), Вікторія Мигляс(З-А), Владислав Котляров(4-А) отримали подарунки від міської організації ВО « Батьківщина» та депутата Верховної Ради шостого  скликання Віктора Олійника.

Одночасно у виставковій залі музею експонується виставка різдвяно-новорічної атрибутики з фондів музею, на якій представлено різдвяні зірки, маски вертеп, сумки колядників, картини на різдвяно-новорічну тематику.

Виставка буде експонуватися впродовж усіх новорічно-різдвяних свят.

Завітайте!

Богдан ЯНОВИЧ,

  науковий співробітник історичного музею.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up