Новини

Лицарі, фортеці, князі та князівни “Княжого”

Архів
23 переглядів

  Мабуть, ще ніколи за один день підвісний міст у парку Слов`янському не перетинала така кількість людей, як у минулі вихідні. Потік гостей фестивалю, котрі рухались через парк за вказівниками «Княжий» не вщухав протягом двох днів, адже бажаючих поринути в атмосферу древнього Володимира було більше, аніж сподівались самі організатори. Для багатьох володимирчан, котрі до кінця не розуміли де саме відбувається фестиваль, було справжнім відкриттям, що у селі Заріччя, виявляється, є такий парк. Отож, як відшумів новий фестиваль на берегах Луги, у кількох наступних фотомиттєвостях…

 

 На «Княжому» розвагу до душі могли віднайти усі – від малого до великого. Найвеселішою забавою першого дня фестивалю було спорудження замку з картону із подальшим розмальовуванням його пальчиковими та аерозольними фарбами. До цього дітлахи підійшли дуже креативно, залишаючи на стінах фортеці відбитки своїх долонь та патріотичну символіку.

Захопливе кінне шоу потішило гостей у перший день фестивалю. Кінна кавалькада, метання списа на галопі, джост-сарацин та багато інших цікавих вправ і трюків від запрошених клубів історичної реконструкції не залишили нікого байдужим.

 Найбільш видовищним дійством другого дня стали лицарські бої стінка на стінку та один на один. Свої вміння володіти середньовічною зброєю та вправно рухатись у важких обладунках демонстрували учасники лицарських клубів із Закарпаття, Луцька, Львова, Тернополя та Івано-Франківська. Бої були настільки правдоподібними, що одному із лицарів навіть знадобилась медична допомога.

Поціновувачів прекрасного потішив показ сучасного етно-одягу від місцевих та запрошених дизайнерів. На імпровізованому подіумі були продемонстровані стилізовані  вишиті сукні та костюми випускниць педколеджу, творчої майстерні «Вишиванки княжого граду», майстрині Юлії Слюсарук, модного дому «NACHO» зі Львова та місцевої майстрині Світлани Літвінчук  чия колекція валяного одягу викликала справжній фурор.

Коментарі
Теги: лицарі, мода, фестиваль "Княжий", фото
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up