Новини

Людей з інвалідністю у КМЦ вшанували

Архів
20 переглядів

У культурно-мистецькому центрі з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю вшанували жителів міста і району з вадами здоров’я.

Традиційно гості оглянули виставку виробів декоративно-прикладного мистецтва, авторами якої є члени нашої організації. Безперечно її окрасою стала колекція виробів із яєчної шкаралупи, оздоблених інкрустацією з металу Анатолія Бойка, уже визнаного у світі майстра, художника, ім’я якого занесене до книги рекордів України. Радували зір і вироби з дерева Юрія Віслобокова, живописні картини Івана Кечми, вишиті ікони Ганни Гіль із Овадного. Веселковими барвами вигравали яскраві серветки, доріжки, рушники, вишиті нитками і бісером, подушечки Галини Криси із Хмелівки, Наталії Довгої, а також Світлани Середи і Віри Костюк, котрі цього року вперше представили свої роботи. Широкий асортимент виробів демонстрували Валентина Борусевич із Заріччя. Володимирчанка Зінаїда Ромащук знову дивувала своїми художніми світлинами.  Гостя із Нововолинська, голова організації УТОС Галина Маліц  представили композиції із морських мушель.

Виступаючи із привітанням, настоятель церкви Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Євген Рябець молитовно просив здоров’я, миру у державі і милості Божої для людей з інвалідністю. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, керуючий справами РДА Сергій Романюк, голова обласної організації людей з інвалідністю Павло Денисюк, вітаючи тих, хто, незважаючи на недуги й негаразди, мужньо витримує випробування долі, бажали їм здоров’я і бадьорості духу. Вони вручили  кільком членам організації грошову допомогу, грамоти та подяки активістам.

Голова міської організації людей з інвалідністю, авторка цих рядків, щиро дякувала всім, хто опікується людьми з вадами здоров’я, найперше, міській і районній владі, головам об’єднаних територіальних громад. А також благодійникам, зокрема, керівнику фермерського господарства і ПП «Волинь-Агросвіт»  Євгену Шелепіні, підприємцям Володимиру Іткісу і Роману Ваврищуку, які надали грошову допомогу, депутату міської ради Андрію Принді, котрий постійно допомагає продуктами харчування.

Неодноразово підтримували нашу організацію, в тім числі й до Дня людей з інвалідністю  підприємці Юрій Гаврилюк і депутат районної ради Анатолій Кублій, які й цього разу підготували продуктові набори. Допомогу продуктами харчування надали нам директор ППТД «Салют» Ольга Паридубець, магазину «ВОПАК» Наталія Грищенко, магазин «Наш край». Ми вдячні всім цим добрим людям за їхнє чуйне ставлення, за розуміння наших проблем, за те, що не залишають нас наодинці з бідою.

Музичні й пісенні дарунки звучали у виконанні членів нашої організації Івана Лучинця, Раїси Шустовської, нововолинського дуету «Не пара», ветеранського хору «Мужність».

   Галина ПОЛЯКОВА,

голова міської організації людей з інвалідністю.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up