На головну Новини Лижна  чемпіонка  з  14-ї  ОМБР

Лижна  чемпіонка  з  14-ї  ОМБР

124

З  медаллю  чемпіонки і загальнокомандним «сріблом»  повернулися  бійці 14-ї окремої механізованої бригади з чемпіонату з воєнізованої лижної гонки на першість оперативного командування «Захід».

Йому передував бригадний етап аналогічних змагань, де  попри рвучкий вітер і холод, учасники бадьоро і впевнено долали визначену дистанцію і з азартом ішли до фінішу. Найспритнішою  на лижах, як уже повідомлялося, виявилася команда ремонтно-відновлювального батальйону 14-ї ОМБр, «срібло» виборола команда зенітного ракетного дивізіону, а третє місце посіла команда підрозділу військовослужбовців строкової служби частини.

- реклама -

у воєнізованій лижній гонці на першість оперативного командування «Захід» серед  дванадцяти досвідчених команд у загальнокомандному заліку військовослужбовці  14-ї  ОМБр вибороли  «срібло». А старший сержант Світлана Калініна, за 14.53 хв. здолавши визначену дистанцію у 3000 м, стала найшвидшою серед 12 учасниць чемпіонату і в індивідуальному заліку здобула «золото».

Ходити на лижах Світлана Калініна почала ще школяркою. Каже, завдяки своєму вчителю фізкультури, етнічному німцю Адольфу Дмитровичу досягла непоганих результатів у цьому зимовому виді спорту – у 9-му класі навіть стала чемпіонкою свого Володарськ-Волинського району, що на Житомирщині.

– Мене тоді нагородили грошовим призом – уперше в житті, – пригадує Світлана. – І я на ці гроші, як зараз пам’ятаю, купила собі косметику. Не знаю чому, але такі речі запам’ятовуються, – ділиться, сміючись.

Відтоді вона не втрачає нагоди стати на лижі,  на яких здатна «втерти носа» не тільки суперницям-жінкам, а й багатьом чоловікам. Крім того, начальник складу геоінформаційної служби 14-ї ОМБр, старший сержант Світлана Калініна, а в Збройних Силах України вона з 2011 року, досвідчена мандрівниця. Одна з її пристрастей – гори, куди вона хоча би раз на рік вирушає у компанії таких же, як сама, учасників бойових дій на Сході України.

А ще Світлана великий прихильник сучасної україномовної музики і «присадила» на неї багатьох друзів, які аж ніяк не були меломанами. Зате тепер, коли запитує, хто «їде з нею на концерт» того чи іншого українського гурту, охочих – хоч відбавляй.

Упродовж чотирьох останніх років на Богоявлення Світлана обов’язково занурюється в ополонку, а нещодавно захопилася складанням букетів із солодощів, фруктів тощо.

– Ніколи не продавала свої  вироби, навіть на думку таке не спадало. Роблю їх для рідних і друзів, з душею і любов’ю, – зізнається жінка. Також колекціонує лисичок – таких же руденьких, як сама. Хтозна, чи то колір волосся, а чи характер, але в будь-якій ситуації та компанії Світлана – вихор енергії, позитиву, оптимізму і трохи шалених ідей, які, що приховувати, надихають не тільки її саму.

Разом із чоловіком, капітаном Олександром Калініним, який упродовж багатьох років служить у 14-ій ОМБр, Світлана виховує двох синів, випускника військового ліцею, студента Володимир-Волинського агротехнічного коледжу Іллю та чотирикласника Нікіту. Утім, як завжди сама наголошує, у неї – троє синів: взявши приклад із дядька і тітки, після досягнення повноліття на службу за контрактом у 14-у окрему механізовану бригаду пішов племінник Світлани Олександр, який проживає в родині Калініних і, за його ж словами, жодного разу не пошкодував про своє рішення служити.

Дочекавшись напередодні Нового року повернення з фронту (звідки сама приїхала нещодавно) найстаршого сина, як Світлана Калініна називає племінника, вона з радістю розповідала: «Нарешті всі мої хлопці вдома!»

Запитаєте, як усе встигає? А хтозна… Отакий собі рудий «вічний двигун», ні, не у спідниці – у військовому однострої: кохана дружина, любляча мама, вірна подруга, надійний бойовий побратим, військовослужбовець славетної 14-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, який із честю боронить свою державу. І, певна річ, чемпіонка і просто красуня!

P.S. Вітаємо наших «золотих» і «срібних» чемпіонів! Надзвичайно пишаємося вами! Так тримати!– радіє прес-служба 14-ї ОМБр.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + чотири =