На головну Новини «Магнітна» перемога у конкурсі бізнес-ініціатив серед молоді

«Магнітна» перемога у конкурсі бізнес-ініціатив серед молоді

116

Вісім команд представило свої ідеї стартапів і бізнес-плани на фіналі конкурсу «Бізнес-ініціатива серед молоді», який відбувся у вівторок у культурно-мистецькому центрі. Яскраві ідеї школярів, їхню життєздатність, фінансову обґрунтованість та можливість реалізації оцінювало журі, до складу якого увійшли підприємці, економісти та чиновники.

За підсумками конкурсу третє місце і фінансову винагороду від ФПП «Бізнес-центр» у розмірі 300 гривень отримала ідея створення молодіжного простору і проведення арт-вечорів, яку запропонували дев’ятикласниці Софія Дячук із ЗОШ №2 та Олена Полянська й Анастасія Шумакова з гімназії. Друге місце і винагороду 600 гривень отримали авторки проекту «Чайна «Каленник» з українськими традиційними напоями» – десятикласниці з НВК № 3 Катерина Гребеник, Анастасія Дебенчук і  Богдана Ковальчук. Презентуючи свою ідею, дівчата пригощали суддів киселем та чаєм, звареними за авторськими рецептами.

- реклама -

А перемогу отримали хлопці, які не лише ретельно пропрацювали свій бізнес-план, а й уже почали втілювати свою ідею в життя. Це дев’ятикласники з гімназії Антон Міщинський, Артем Онисько і Віктор Філюк, які представили створені своїми руками магніти з берести із зображенням архітектурних пам’яток Володимира. За це хлопці отримали не лише дипломи переможців, а й 1000 гривень винагороди. А ще – знайшли перших клієнтів, адже і члени журі, і глядачі залюбки купували їхні вироби, що можуть стати чудовими сувенірами для нашого міста.

Крім того, всі команди-учасники отримали блокноти, ручки та книги «Історії княжого граду» від міськвиконкому. На них також чекало частування –  фрукти від спілки промисловців і підприємців Володимира-Волинського, які передала Наталія Любімцева, і торт від «Бізнес-центру». А член журі Максим Клим‘юк вручив додаткові фінансові бонуси –  200 гривень за друге місце, 300 за третє і по 500 гривень всім іншим командам.

Детальніше про бізнес-ідеї і юних підприємців – на «Молодіжній тусовці» в наступному номері газети.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять − чотири =