Новини
Сьогодні
18.01.2025

Майстер-клас для юних «Попелюшок» від “CreativeStudio”

Архів
80 переглядів

Коли отримуєш запрошення на чарівний бал, самої лише розкішної сукні, подарованої Феєю-Хрещеною, буде мало: треба ж знати, як на балу поводитися. Мистецтву самопрезентації, вмінню тримати красиву поставу й ефектній ході юних «Попелюшок» віком від 8 до 12 років навчали «Княжни»-засновниці проекту “CreativeStudio” Олена Омелюх та Анастасія Азанова.
Дванадцять дівчаток-учасниць майстер-класу, одягнувши корони, вчилися тримати рівно спину і дефілювати, вивчили порядок підготовки до виходу «у світ», дізналися, як правильно виміряти розмір туфельки і який стиль одягу їм пасує. Кожна юна «Попелюшка» отримала методичку з порадами щодо того, як дбати про себе, аби щодня виглядати красунею. А також дівчатка приміряли на себе найрізноманітніші образи і влаштували маленький модний показ та взяли участь у фотосесії, яку для них провела фотограф і журналіст сайту «БУГ» Дарія Поддубецька.

А вже у найближчі вихідні у рамках проекту “CreativeStudio” заплановано майстер-клас для дорослих – тренінг «Техніка публічного виступу» для тих, хто не вміє подолати розгубленість перед великою аудиторією. Проведе його Борис Карпус – активний громадський діяч, виконавчий директор Благодійного фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» і людина, яка, за словами Олени й Анастасії, «знає про технології впливу все і трішечки більше». Охочі взяти участь у ньому обов’язково мають попередньо зареєструватися.

Коментарі
Теги: CreativeStudio, Анастасія Азанова, майстер-клас, Олена Омелю
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up