Новини

Майже 200 нагород «Зоряного олімпу»

Володимирська, Громади, Новини, Освіта
277 переглядів

У Центрі культурних послуг Володимира минулої п’ ятниці відбулось традиційне свято обдарованої молоді “Зоряний олімп”, де нагороджено кращих учнів  міської громади, які  показали високі результати на обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, турнірах і змаганнях, а також їхніх вчителів, тренерів.

Ці нагороди вручив міський голова Володимира Ігор Пальонка.  У порівнянні з минулим роком кількість перемог учнів в олімпіадах та змаганнях різних рівнів значно зросла, адже якщо торік було 129 нагороджених учнів та вчителів, то цього року – майже 200.

Подяками міського голови, пам’ятними статуетками “Зоряний олімп” та грошовими винагородами відзначено 94 учнів, які стали призерами обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань, а також 52 педагоги та тренери, які їх підготували. Вручено також 17 командних відзнак.

Найбільше нагороджених у ДЮСШ – цього року високих результатів досягли більше пів сотні юних спортсменів, 11 тренерів та три команди. Серед закладів загальної середньої освіти громади найбільше нагороджених у ліцеї імені О. Цинкаловського – 13 учнів, 11 педагогів та одна команда. З ліцею №1 нагородили 9 учнів, 7 вчителів та одну команду. Ліцей №2 має одного нагородженого учня та одного вчителя, № 3 – 7 учнів та 8 вчителів, №5 – 4 учні, 3 вчителя та дві команди. У Суходільському ліцеї двоє нагороджених учнів та двоє вчителів, у гімназії № 7 – 2 учні,  троє вчителів та дві команди. У ЦПО – 3 учні, 6 педагогів та 8 команд.

Коментарі
Теги: "Володимир, "Зоряний олімп"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up