На головну Новини Майже півроку тривав опалювальний сезон

Майже півроку тривав опалювальний сезон

83

КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» опалювальний сезон 2019-2020 років завершило 22 квітня. Він тривав майже шість місяців. Підприємство зменшило використання енергоносіїв, модернізувало теплове господарство, провело перерахунок за тепло і гарячу воду. Також помітно зменшилися скарги від споживачів. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці «Володимир-Волинськтеплоенерго».

За словами директора КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» Сергія Коби,  цей сезон показав позитивні результати роботи підприємства протягом усього минулого року. “Вже зараз можемо говорити про відсутність поривів та про зменшення витоків з мереж. Таких результатів вдалося досягти завдяки професійному підходу працівників до робіт з гідравлічних випробувань мереж у ремонтний період та заміні зношених ділянок на попередньо ізольовані”, – зазначив він.

- реклама -

Загалом протягом останніх трьох років підприємство замінило 1200 погонних метрів труб на попередньо ізольовані труби безканальної прокладки, в тому числі тільки вторік 550 погонних метрів , що дало змогу зменшити тепловтрати в мережах та надавати споживачам міста тепло необхідних параметрів. Нині 41% всіх теплових мереж замінено на попередньо ізольовані трубопроводи.

Підприємство  протягом року за власний кошт та своїми силами провело ряд заходів модернізації теплового господарства – капремонт двох котелень з замінною твердопаливних котлів на нові, заміна котла та встановлення нової автоматики з частотним регулюванням на вулиці Старицького, 12-К, капремонт  з метою регулювання температури теплоносія в системі опалення залежно від температури зовнішнього повітря центрального теплового пункту на вулиці Ковельська 136-К з встановленням регуляторів температури та тиску, а також насосного обладнання з частотним регулюванням, що дає змогу зекономити енергоносії та забезпечити стабільну роботу центральної системи опалення.

Працівники КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» замінили насосне обладнання з нижчою потужністю електродвигунів та встановили прилади частотного регулювання, що привело до економії електроенергії до 10% у порівнянні з минулими роками. Також замінили освітлення котельних залів котелень підприємства та ламп розжарювання на сучасні енергоощадні.

Порівняно  з опалювальним сезоном 2018-2019 рр, скарги споживачів зменшились у три рази. Так за цей сезон їх надійшло 36, а за попередній – 109. У підприємстві провели перерахунок за тепло і гарячу воду на загальну суму майже 9.4 мільйона гривень. Коригування здійснювалися щомісяця з урахуванням фактичної ціни газу без перегляду затвердженого тарифу.

“На підприємстві впроваджуємо сучасні технології, які дають можливість зменшити втрати тепла в трубопроводах, що прокладені в земл ”, – резюмує директор підприємства Сергій Коба. Наразі колектив працює над модернізацією зношеного обладнання та мереж теплопостачання, щоб у наступному опалювальному сезоні у домівках володимичан було тепло та комфортно.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три + сім =