Новини

Майже три мільйони гривень для військових

Архів
33 переглядів

На засіданні виконкому внесли зміни до місцевої програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань, виділивши на потреби наших захисників майже три мільйони гривень. Кошти спрямовані на потреби, визначені командирами відповідних підрозділів.

Зокрема, на прохання одного з командирів змінили цільове призначення раніше виділеного з міського бюджету мільйона, скерувавши його на проведення реконструції сховищ для техніки, а також додатково спрямувати близько 900 тисяч гривень на ремонт лазні.

Звернення іще одного командира стосується виділення коштів на капітальний ремонт даху будівлі військової частини у сумі 1,8 мільйона гривень. Командир батальйону тероборони звернувся щодо коштів на придбання оргтехніки, засобів зв’язку та запасних частин для транспортних засобів у сумі 200 тисяч гривень. Звернулось до виконкому і керівництво місцевого прикордонного загону з приводу інженерного облаштування державного кордону.

Загальна сума додаткового фінансування військових формувань з місцевого бюджету у вигляді субвенції державному – 2 мільйони 979 гривень. Це рішення підтримали одноголосно.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up