Новини

Майже три мільйони гривень на розвиток міста і району

Архів
24 переглядів

Чергові 8 мільйонів гривень державної субвенції уряд виділив для об’єктів соціального значення Володимир-Волинського, Любомльського, Іваничівського районів та міст Нововолинськ і Володимир-Волинський. Ці кошти вдалося «вибити» завдяки активній роботі на центральному рівні народного депутата Ігоря Гузя.

Зокрема, на прохання нардепа місту Володимир-Волинський уряд спрямує 1,2 мільйона гривень. З них мільйон буде використано на капремонт басейну школи № 5 ім. Анатолія Кореневського. По 40 тисяч гривень (вартість кожного) передбачено на придбання та встановлення п’яти дитячо-спортивних майданчиків.

Для нашого району передбачено понад мільйон гривень, з яких по 300 тисяч – на капремонт будівлі дитсадка у с. Суходоли та НВК “школа-дитсадок» у с. Білин. По 37 тисяч гривень піде на закупівлю та встановлення дитячо-спортивного майданчика у селах Маркелівка та Верба, 200 тисяч – на реконструкцію приміщення дитсадка (заміна решти вікон та дверей) у Березовичах, по 156 тисяч – на закупівлю медичного обладнання та велосипедів для центру первинної медико-санітарної допомоги.

Окремо на розвиток Зимнівської ОТГ передбачено: 260 тисяч гривень – на капремонт даху ДНЗ «Ромашка» у с. Зимне; 100 тисяч – на реконструкцію вуличного освітлення вулиць Крайця та Першотравневої від КТП № 109 у с. Селець.

Для Устилузької ОТГ: 200 тисяч гривень – на нове будівництво котельні та мереж теплопостачання ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі; 75 тисяч – на реконструкцію нежитлового приміщення школи с. Хотячів під санітарну кімнату; по 35 тисяч – на закупівлю та встановлення дитячо-спортивних майданчиків у селах Коритниця та Ізов.

«На моє прохання Кабмін передбачив кошти. Моя філософія роботи в окрузі досить проста – жодне село не залишиться без коштів з держбюджету, а такими невеликими частинами грошей ми зможемо зробити низку ремонтів соціальних будівель чи придбати необхідне обладнання у лікарні і школи», – прокоментував Ігор Гузь.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата України.

Коментарі
Теги: Ігор Гузь, бюджет, субвенція
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up