На головну Новини Максим Клим’юк: «Все у наших руках! Вірю в нашу спільну перемогу!»

Максим Клим’юк: «Все у наших руках! Вірю в нашу спільну перемогу!»

180

Шановні друзі! Зовсім скоро нам всім потрібно буде зробити вибір та дати відповідь самим собі, наскільки ми можемо впливати та керувати власним життям.
Ми так багато говоримо про зміни, про бажання жити там, де цінують і поважають кожного, де не крадуть з бюджету наші гроші, не вимагають хабарів, де не ділять людей, а тільки об’єднують заради спільних справ, де підтримують та допомагають тим, хто цього потребує. 25 жовтня ми матимемо шанс, згідно з яким будемо жити наступні п’ять  років!
Я хочу звернутися до молоді: вони сподіваються, що ви не прийдете! Збанкрутіла влада боїться вашої явки на виборчі дільниці. Я впевнений, що вони будуть здивовані, тому що вірю у молодь Володимира, вірю, що ми покажемо їм, як багато залежить саме від нас. Ми всі не лише майбутнє, а й сьогодення нашого міста! 25 жовтня нам потрібна ваша підтримка!
Я звертаюся до лікарів, вчителів, військових та працівників бюджетних установ! Я особисто знаю багатьох з вас. Я не раз чув вашу сміливу та професійну думку. Знаю: вам набридло з простянутою рукою просити кошти для своєї школи, лікарні чи іншої установи! Впевнений, що ви готові, незважаючи на тиск чи залякування, продемонструвати свою принципову позицію!

Шановні жителі нинішньої Зарічанської ОТГ! Вони впевнені, що вже усе вирішили замість вас. Але буде так, як хочете ви, тільки так і не інакше. Тому що це ваша земля і ваш вибір! Вибір, який дозволить нам показати, яким дійсно може бути Володимир та села, якими ми будемо пишатися!

- реклама -

Шановні  керівники великого бізнесу, приватні підприємці! На вас тримається економіка Володимира. І ми не можемо дозволити їм продовжувати грабувати наше місто і руйнувати наше життя. Я вірю, що разом ми зможемо реалізувати наші спільні ідеї та створити справді, європейське, розвинуте місто.

Любі наші батьки, дідусі, бабусі! Дозвольте нам  подбати про вас, запропонувавши якісний медичний та соціальний захист, на який ви заслуговуєте! Допоможіть нам зробити місто комфортним для усіх його жителів.
Дорогі володимирчани!  Ми заслуговуємо на іншу владу! Владу, яка поважає і цінує людей, незважаючи на прізвища, статки і посади.
25 жовтня ми маємо прийти на виборчі дільниці і показати, що нас більшість.
Я вірю в нас і в нашу спільну перемогу!

З повагою до вас Максим КЛИМЮК

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять + девять =