Новини

Максимальні бали Софії за дослідження кінолітопису

Архів
3 переглядів

Успішною стала участь в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук для одинадцятикласниці Зимнівської школи-ліцею  Софії Рожок.

Школярка,  котра подала роботу «Становлення і розвиток українського кінолітопису на прикладі творчості Володимира Андрощука» до секції «мистецтво» відділення фольклористики та літературознавства,  виборола третє призове місце на Волині. Дещо поступившись напередодні суперникам при виконанні контрольного завдання з української мови, у неділю вона взяла реванш – здобула максимально високі бали за наукове дослідження та його захист.  Допомагав Софії вивчати життєвий шлях і кіно-роботи нашого земляка, знаного українського кінодокументаліста викладач мистецтва Зимнівської школи-ліцею Олександр Гудим.

Це дослідження учениці випускного класу прийнято і до участі у творчому конкурсі для шкільної молоді Володимирщини на премію імені Володимира Андрощука, оголошеного дружиною режисера, письменницею Галиною Тарасюк.

Крім того, з перемогою повернулися із обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт у МАН ще дві зимнівські ліцеїстки, які проводили дослідження під керівництвом вчителя біології Бориса Подзізея. Перше місце у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» виборола учениця одинадцятого класу Софія Чемко а її подруга-дев’ятикласниця – Тетяна Васейко – друге. Софія вивчала видовий склад та життєвий стан деревних насаджень заказника «Липовий гай», що поблизу Фалемич.  Тетяна зосередилася на дослідженні поширення на території нашого міста однієї рослини – омели білої з родини санталових, яка раніше росла лише у більш теплих кліматичних зонах.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up