Новини

Мамина петиція про присвоєння звання Героя України 26-річному капітану

Війна
340 переглядів

На сайті президента України зареєстровано петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю з міста Володимира – 25-річному капітану Юрію Ролюку.

Юрій Ролюк народився  1997 року у місті Володимирі. Зі школи мріяв пов’язати життя з військовою службою. Він її здійснив, адже після закінчення школи вступив до Львівського ліцею імені Героїв Крут, опісля  – до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у місті Львові. У 2018 році був направлений в 14-ту ОМБр на посаду командира кулеметного взводу. У цій бригаді прослужив протягом двох років, а 16 серпня 2020 року був переведений у 3-й механізований батальйон 28-ї ОМБр в місто Чорноморськ Одеської області на посаду заступника начальника штабу.

Юрій був дуже мужній і сильний духом, ніс службу добросовісно і чесно. Під час повномасштабного вторгнення росії на територію України стояв на захисті держави до останнього дня свого життя. 23. 04. 2022 року загинув  Ролюк Юрій Сергійович від осколкового поранення голови поблизу н.п. Таврійське Херсонської обл. Указом президента України від 27 квітня  2022 року його нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Родина, друзі і побратими просять розглянути петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно), звертається авторка петиції, мама Героя Оксана Ролюк.

Підтримати петицію, віддавши ща неї свій голос, можна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/218560?fbclid=IwAR1kA9R40wlvPnIbHtJAp5sApWIMu6gleJyUZscH2wNJlyt9BKaJgp1L_78

 

Коментарі
Теги: петиція, Юрій Ролюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up