На головну Анонси «Мандрівний  вішак» тиждень  буде у  Луцьку

«Мандрівний  вішак» тиждень  буде у  Луцьку

35

   21-30 вересня у Луцьку відбуватиметься 5-й міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак».

Новинкою цьогорічного фестивалю є майстерня «МистецтвоДії», на якій творитимуть перформери та акціоністи з Києва, Херсона, Львова, Дрогобича, Луцька, повідомляють організатори.

- реклама -

21-23 вересня митці осмислюватимуть Луцьк, як місто дії/бездії, та експериментуватимуть із ритмом, тілом та міським простором під керівництвом режисера і перформера Пьотра Армяновского. Свої перформанси та інші дійства вони демонструватимуть 23 вересня.

Під час фестивального тижня в Луцьку перебуватиме творча група (актори, художниця, режисер), яка створюватиме виставу на основі творів та біографії луцького поета і художника Костя Шишка. Це є спробою стороннього погляду на цю постать митцями з різних регіонів та з різним мистецьким і життєвим досвідом і, звісно, акцією промоції призабутої легенди. 30 вересня публіка зможе оцінити результат лабораторної роботи.

Глядачам буде представлено ряд вистав та перформансів дуже різних напрямків.

Крім того, театр «ГаРмИдЕр» відзначить своє 15-ліття – в рамках фестивалю відбудуться променад-перформанс «ГаРмИдЕр: 2 км театру», перформативна виставка та імпро-вечірка.

Організатори –  театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури, департамент культури Луцької міської ради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 + вісімнадцять =