Новини

Маршрут № 1 від газети «День» до княжого граду Володимира

Архів
20 переглядів

Минулої  п’ятниці у Луцьку відбулась презентація спеціалізованого додатку до щоденної всеукраїнської газети «День» під назвою «Маршрут №1».

Колишня газетна рубрика завдяки широкій популярності серед читачів переросла у глянцевий журнал, четверте цьогоріч видання якого присвячене Володимиру-Волинському. Випуск, над яким працювала ціла бригада журналістів «Дня», розповідає про історію стародавнього міста, наші  архітектурні та історичні перлини, про сучасність, людей, які тут проживають, працюють, люблять Княжий град і дбають про його майбутнє.

   -Я вже не раз говорила, що Володимир – це не районний центр, а друга столиця Київської Русі. Але для мене він – і Волині столиця. Є адміністративний центр – Луцьк, а є й духовна столиця. Це Володимир. Володимирська держава, Лодимерія, має велику історію…, – так передає свою любов до тисячолітнього міста головний редактор газети «День» Лариса Івшина, сьогодні киянка, але назавжди – дочка Волині, для якої сьогоднішня презентація на рідній землі є дуже вагомою і хвилюючою.

Подякував газеті «День» і привітав журналістів із виходом часопису перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Він зокрема зауважив, що пропаганда рідної культури та історії зараз особливо актуальна, адже наше місто зацікавлене у розвитку туризму і цінує кожну нагоду заявити широкому загалу про свою значимість і привабливість для мандрівників. А завдяки цьому журналу про Володимир-Волинський почує увесь світ.

Поруч із журналом видавці презентували виставку світлин «Фотосинтез», що представляє історію і сучасність України.  Фото оглянули гості, студенти та викладачі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, в бібліотеці якого і відбувся захід. Опісля всі разом долучилися до діалогу на національну тематику, тут же головний редактор  «Дня» презентувала книгу «Корона, або Спадщина Королівства Руського», один із розділів якої теж присвячений нашому місту. До слова, вже зовсім скоро володимирчани зможуть власноруч познайомитись з цим виданням у міських книгозбірнях.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up