На головну Новини Маршрутки стали збитковими

Маршрутки стали збитковими

132

У міськвиконкомі відбулась нарада з перевізниками, які  надають транспортні послуги у громаді.

Міський голова Ігор Пальонка назвав питання перевезень одним з найболючіших у громаді, особливо у сільських населених пунктах, адже с його  порушували у кожному селі під час нещодавніх виїзних прийомів.  Причина зняття багатьох автобусів із рейсів – підняття удвічі ціни на пальне та його постійний дефіцит, зазначили перевізники Михайло Тищук, Ігор Павловський та Василь Собчук. Відтак тариф, який і без того планували переглядати іще до воєнного стану в країні, нині збитковий.  Тому з 17-ти автобусів у громаді їздять лише 13.  

- реклама -

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук поцікавився розрахунками пального та його складовою у тарифі. Якщо раніше вартість пального була закладена у розмірі 28 гривень за літр, то нині перевізники купують його за 56 гривень. Тож нині гостро постала потреба у перегляді діючих тарифів.

Обговорили і  потребу у нових графіках перевезень, про які мають бути поінформовані жителі, а також впровадження електронних квитків у маршрутках. Перевізники  порушили проблему інтенсивності руху маршрутів, адже деякі з них курсують за схожим напрямком з невеликим інтервалом, через що водії конкурують один з одним.  Актуальним є пільгове перевезення до дачних масивів, а також питання 21-ї маршрутки, яка раніше заїжджала до Устилуга, проте зараз підприємець категорично відмовляється надавати так послгу через економічну недоцільність.  

Повідомлено, що здійснювати компенсацію витрат за пільгове перевезення тепер є можливість щомісяця, а не раз у квартал, як раніше. Тому це теж може бути додатковою підтримкою для підприємців.  

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − 15 =