На головну Новини Марта Татарина: “Добробут кожного жителя – це добробут громади в цілому!”

Марта Татарина: “Добробут кожного жителя – це добробут громади в цілому!”

358

    Дорогі жителі Устилузької громади, дякую вам за те, що ми пережили цей непростий час агітацій, обіцянок та лихослів’я. Дякую за те, що прийняли  та підтримуєте!

26 населених пунктів за 20 днів,15 колективних та більше 300 приватних зустрічей… За цей період я побачила усього 20 метрів асфальту серед бездоріжжя у центрі села, нові паркани, що хиляться додолу, недолугі ремонти, на яких заробили гроші, коричневу від іржі воду із центрального водогону, бачила відчай, зневіру та навіть сльози.Бачила людей, які радіють від обіцяних їм посад, та людей, які вже ні нащо не надіються.Отримувала погрози, нецензурні коментарі від фейкових сторінок у соціальних мережах та принизливу  писанину про мою віру, досвід та сім’ю!Але все це додало іще більше сили!

- реклама -

Я відважно іду на цей крок із чітким планом дій розвитку Устилузької громади. Як держслужбовиця, розумію усю міру відповідальності на цій посаді за свої рішення та за кожного із вас!

Попереду дуже важливий день, коли потрібно буде зробити правильний вибір. Як це зробити? Дуже просто! Проаналізуйте усіх кандидатів!   Чи не прикривають партійними гаслами  і передвиборчими обіцянками  своїх особистих корисливих цілей, чи  вміють дотримувати слова, чи використали вони  свій досвід, коли мали  для цього можливості?

Я зробила рішучий та сміливий крок – стати  їхньою опоненткою, а наступний крок уже за вами, тому наважтеся зробити правильний вибір!

Вибір, у якому людина буде на першому місці, а відповідальні будуть належно виконувати свої обов’язки (депутат-староста-голова), адже Устилузька громада заслуговує набагато більше!

І пам’ятайте: “Добробут кожного жителя – це добробут громади в цілому!”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − 15 =