Новини

Медалі з гімназіади України

Новини, Спорт
148 переглядів

У м. Біла Церква відбулась VI літня гімназіада України з легкої атлетики серед легкоатлетів 2006-2009 років народження. У змаганнях взяв участь 241 учень закладів загальної середньої освіти з 15 регіонів України.

Цікава і захоплююча боротьба точилась на кожному метрі бігових дистанцій, за кожний сантиметр у секторах для стрибків та метань школярі виклались на максимум своїх можливостей і отримували заряд позитивних емоцій.

За підсумками змагань волинські школярі вибороли 21 медаль. Зокрема, із золотими  нагородами повернулися  з гімназіади  юні спортсмени з нашого міста  Володимир Козлюк  – зі стрибків  у висоту (ЛУФК) та Максим Рура  – зі стрибків із  жердиною (ліцей № 2).

Срібні медалі завоювали: Уляна Петрук, яка навчається у  Володимирському ліцеї № 5 ім. Кориневського – з бігу на 100  метрів; Софія Шепелюк з Нововолинського ліцею № 1  – зі стрибків у висоту; Максим Рура з ліцею № 2. м. Володимира  – у забігу на 110 метрів; Захар Тимощук з ліцею  № 1 нашого міста – зі стрибків з  жердиною.

Бронзову нагороду привезла з цих змагань   учениця  Нововолинського ліцею № 2 Дарія Шпак,  яка пробігла дистанцію у  400 метрів.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України висловило щиру подяку ЗСУ за можливість участі школярів у цікавих змаганнях, спортсменам, учасникам збірної команди області з легкої атлетики, їхнім тренерам та керівникам профільних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

 

Уляна Петрук (стрибки з жердиною) та

Коментарі
Теги: Гімназіада України, переможці
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up