Новини

Медовий ярмарок і щедрівки: як відсвяткували Старий Новий рік

Архів
5 переглядів

На Новий рік за старим стилем і свято Василя біля міської ялинки традиційно відбулося святкове дійство «Три празники в гості». Ще з самого ранку тут розгорнувся медовий ярмарок, де містяни могли придбати мед, пилок, прополіс, віск, крем-мед, лікувальні засоби і добавки на основі продуктів бджільництва, медові настоянки і напої, художньо вирізьблені свічки з бджолиного воску, медово-імбирні розписані пряники та плетені з лози кошики, ємності для освяченої води.

А вже о 16 годині стартувалаконцертна програма – виступи вертепів, веселі щедрівки та колядки, сучасні композиції українських та закордонних виконавців на різдвяну тематику, веселі жарти та щирі віншування на щедрий і вдалий рік лунали зі сцени, яка примостилася просто під новорічною ялинкою. Розпочалося дійство з вітання настоятеля храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отця Євгена та вертепного дійства, яке показали учні недільної школи, що діє при храмі.

Веселі колядки та щедрівки звучали у виконанні талановитих співочих колективів із ЗОШ № 1, НВК №3 «школа-ліцей» та вокального ансамблю “Народні співанки” дитячої музичної школи. Різдвяними мелодіями потішили юна ксилофоністка Дарина Кравчук та ансамбль духових інструментів ДМШ, а ансамбль народного танцю «Веселка» розворушив публіку запальним танцем. Віншували-співали і водили Маланку дорослі виконавці – колективи Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради та РБК.

А юні глядачі охоче відповідали на запитання ведучих Тетяни Гущик та Дмитра Терьохіна і висловлювали щирі побажання здоров’я, радості і миру усім землякам.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up