Новини

Меморандум про надання бізнесових онлайн-консультацій

Архів
10 переглядів

Чи не  найголовнішою подією  «круглого столу», за яким  збиралися підприємці минулого четверга, стало  підписання меморандуму щодо реалізації проекту з надання онлайн-консультацій для суб`єктів малого та середнього бізнесу у рамках відповідної міської програми.

Цей проект реалізовується  задля створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, поліпшення інформаційно-консультаційних послуг суб`єктам підприємницької діяльності з питань законодавства щодо державної реєстрації; оформлення трудових відносин та оплати праці; податкового законодавства та звітності; пошуку, відбору та найму персоналу; оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень; погодження режиму роботи; дотримання санітарного законодавства; інших питань стосовно  підприємницької діяльності.

Документ підписали представники філії обласного центру зайнятості, ЦНАПу, «Бізнес-Центру», відділу майнових та земельних ресурсів, управлінь ДФС у області, соціального захисту населення міськвиконкому та Держпродспоживслужби.  Незабаром ФПП «Бізнес-Центр» придбає веб-камери та уже із середини лютого можна буде випробувати цю послугу суб`єктам.

На цьому засіданні також відбулася презентація програми Федерального Міністерства Економіки і Енергетики (BMWi) для управлінських кадрів «Fit For Partnership with Germany». Начальник відділу зовнішніх зв`язків Волинської торгово-промислової палати  Ірина Галімська розповіла про цільову аудиторію та формати груп на 2019 рік, структуру програми,  як взяти участь у ній.

Детальніше про програму за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1vG5RLJR8iKdy1vCs3GP4CTnRvbz_mlzE/view?usp=sharing

 Крім того, головний спеціаліст відділу обліку платників ДФС у області Лариса Войтович розповіла про податкові соціальну пільгу, знижку, терміни подання звітності, квартальні декларації та звіт ЄСВ; начальник відділу праці управління соцзахисту населення  міськвиконкому Тетяна Ільницька – про  типові порушення законодавства про оплату праці, легалізацію найманих працівників; заступник начальника управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Тетяна Мельник – про актуальні питання щодо захисту прав споживачів, дали свої роз’яснення і начальники відділення Фонду соціального страхування України Григорій Цаль-Цалько та відділу реєстру платежів об`єднаного управління ПФУ Наталія Назарук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up