Новини

Меморандум про співпрацю для врегулювання митних черг

Архів
55 переглядів

  Під час  прийому громадян до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика звернулися жителі Устилуга з проханням врегулювати ситуацію в місті. Адже черги до пункту пропуску, які повинні бути в митно-сервісній зоні, розташовані безпосередньо на території міста.  Від цього страждає місцеве населення. Саме тому  голова  ОДА у вівторок ініціював проведення відповідної наради за участі представників правоохоронних, силових структур, влади на місцях та громадських активістів.

Зокрема, питання проблеми черг в Устилузі розділили на блоки: контроль за дотриманням правопорядку у митно-сервісній зоні та недопущення формування черг автомобілів на території міста, а також перспектива функціонування митно-сервісної зони.

Для початку, вислухали представників місцевої та районної влади. Як зазначив устилузький міський голова Віктор Поліщук, на 25 квітня близько 8 години ранку черга в місті була, незважаючи на доручення голови ОДА, дане попередньо правоохоронцям.  Начальник управління превентивної діяльності головного управління Нацполіції у області Володимир Солоненко заявив, що працівники нацполіції в силу різних обставин не можуть навести порядок у місті. Тому звернувся офіційно до представників місцевої влади та громадськості із проханням допомогти. Останні ж висловили свою готовність знову повернутися на дороги, аби контролювати ситуацію, однак на певних умовах. Усі вони будуть викладені в меморандумі про співпрацю та взаємодопомогу. Контроль за його виконанням здійснюватимуть, за попередньою домовленістю, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, начальник головного управління Служби безпеки у області Юрій Фелонюк та прокурор області Максим  Киричук.

Стосовно  подальшого функціонування митно-сервісної зони, то голова ОДА дав протокольне доручення начальнику Служби автомобільних доріг у області Анатолію Посполітаку, проаналізувати ситуацію з об’їздною дорогою навколо Устилуга, а також надати попередній кошторис проведення ремонтних робіт.

– Сподіваюсь, знайшли тимчасовий компроміс для вирішення  цього питання. Але допоки система не запрацювала, прошу представників влади на місцях щоденно моніторити ситуацію та передавати відповідну інформацію мені, – зазначив Володимир Петрович. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі
Теги: Віктор Поліщук, Володимир Гунчик, митниця, нарада, ОДА, Устилуг, Устилуг-Зосін
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up