Меморіал Героїв

Вічна шана та пам’ять захисникам України!

Збереження пам’яті про наших героїв, щоб люди пам’ятали їхні подвиги і знали, кому завдячувати мирним життям.

Збереження пам’яті: Герої у спецпроєкті «Меморіал»

Ми можемо відносно спокійно жити і працювати, тоді як у іншій частині нашої країни лунають постріли, летять смертоносні ракети і, захищаючи Україну, бої зі знахабнілим ворогом ведуть мужні захисники і захисниці. І майже щотижня приходять у місто і район сумні звістки про загибель наших земляків-Героїв, які життям своїм заплатили за наближення Перемоги і миру.

Не маємо морального права забути про їхні жертовність і подвиг.

Саме тому на сайті володимирського видання «Слово Правди» редакція вирішила запровадити спецпроєкт «Меморіал», аби зберегти пам’ять про наших героїв, аби люди не забували про їхні подвиги, а як настане перемога, знали, кому маємо завдячувати мирним життям на рідній землі.

Збереження пам’яті: Герої у спецпроєкті «Меморіал»
Скористайтеся пошуком:

Загиблі Герої

Допоможіть нам зберегти пам’ять

Редакція має у своєму архіві скупі повідомлення про полеглих захисників і захисниць, про декого з них ширше розповідали у публікаціях під рубрикою «Герої, якими ми їх пам’ятаємо», але не хотілося, щоб цим усе і обмежувалося, що цей проєкт виходив сухим і офіційним.

А тому звертаємося до рідних загиблих, їхніх побратимів, друзів, усіх наших читачів – давайте створювати цей «Меморіал» разом.

Пишіть нам про своїх близьких, про тих, з ким поруч воювали, про своїх сусідів чи однокласників, які не повернулися з цієї підлої і жорстокої війни.

Наші адреси:
поштова – м. Володимир, вул. Драгоманова, 18,
електронна – redaktorsp@gmail.com

keyboard_arrow_up