Богдан Білоконь

Богдан Білоконь

Мешканець села Грибовиця, що біля Нововолинська, Богдан Білоконь за фахом був поліцейським. Із 2005 по 2015 роки проходив службу в Нововолинському міськвідділі управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області. Працював на різних посадах, а в 2009 році виборов призове місце у конкурсі «кращий за професією» серед працівників відділу кримінальної міліції у справах дітей.

Відчуваючи своїм обов’язком захист правопорядку, Богдан не міг лишатися осторонь, коли чинилася кривда. І, звісно, не лишився байдужим, коли росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну. Тож хоч чоловік і перебував за кордоном, коли почалася війна, у перший же день повернувся додому і вступив до лав ЗСУ.

«Богдан був щирою та порядною людиною, завжди готовий прийти на допомогу кожному, вів здоровий спосіб життя та займався спортом. Не лишився осторонь і тоді, коли потрібно було захищати нашу Україну від ворога. Останній бій Богдана був дуже важкий, але він відважно і з гордістю виконав свій громадянський обов’язок перед країною», – розповідає колега та побратим загиблого Олександр Волохатий.

Богдану Білоконю було 40 років. У нього залишилися батьки та брат.Суботня остання дорога додому в селі Грибовиця Героя Богдана Білоконя була встелена тюльпанами…

Коментарі
Історії полеглих захисників:
Чекає на наповнення.
Пам’ять про Героя:
Чекає на наповнення.
keyboard_arrow_up