Костянтин Мрочко

Костянтин Мрочко

Житель села Благодатне Нововолинської громади Костянтин Мрочко ще в 2014 році одним із перших пішов захищати країну. Служив у нашій механізованій бригаді. Пройшов Мар’їнку, Маріуполь. Нищив ворога безжально і професійно, заманював ворожі танки в засідки. Виводив колони з Дебальцевого.

Разом із побратимом  практично «під носом» у сепаратистів «прорубав» дорогу через мінне поле, вивівши таким чином з-під обстрілу чимало наших вояків: боєць зі своїм екіпажем їхали першими, а решта — їхньою колією. Став одним із найкращих українських танкістів.

У певний момент полишив службу і поїхав на заробітки в Ізраїль. Але щойно росія віроломно напала на Україну, покинув усе і повернувся у лави рідної бригади, щоб захищати рідну землю.

З 24 лютого Костянтин воював на Київщині. У селі Макарів точились жорсткі, запеклі бої. Через це селище російські війська намагались проникнути до столиці. Сили противника переважали, та наші захисники дали відсіч окупанту. Під час безжальної боротьби Костянтин Мрочко загинув. Завдяки його ефективним діям окупанти зазнали болісних втрат.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений званням «Герой України» (посмертно) з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Коментарі
Історії полеглих захисників:
Чекає на наповнення.
Пам’ять про Героя:
Чекає на наповнення.
keyboard_arrow_up