Мар’ян Бабарика

Мар’ян Бабарика

Юному захиснику Мар’яну Бабариці зі Старого Загорова було лише 23 роки. Надто короткий вік він прожив на цьому світі, не долюбив, не нажився… Підступна путінська орда позбавила його найціннішого – життя.

Мар’ян народився у багатодітній родині. Рано залишився без батька, якого осиротілим дітям згодом замінив вітчим. Був товариським хорошим хлопцем, працьовитим і хазяйновитим.

Після проходження строкової служби, підписав контракт із ЗСУ, брав участь в операції об’єднаних сил. Тож гонив ворога з рідної землі ще задовго до повномасштабного вторгнення.

Коли розпочалася війна – поміж перших відправився на захист своєї держави. П’ять місяців без відпочинку воював у найгарячіших точках. При можливості завжди знаходив хвилинку, щоб зателефонувати рідним. Навіть й нещодавно цікавився, чи обмолотили зернові, чи звезли солому… Хотів, щоб вдома ні в чому не відчували потреби. А ще – давав пожертву на храм у рідному селі.

Загинув Мар’ян Бабарика під час обстрілу у Донецькій області. Тіло Героя знаходиться поки в Дніпрі. За попередньою інформацією, поховання відбудеться у п’ятницю.

Коментарі
Історії полеглих захисників:
Чекає на наповнення.
Пам’ять про Героя:
Чекає на наповнення.
keyboard_arrow_up