Олександр Винокуров

Олександр Винокуров

Майже три десятки років Олександр Винокуров віддав службі у ЗСУ. За велінням серця обрав своєю професію захист Батьківщини й до останнього виконував свій високий обов’язок. Цього року військовий планував піти на заслужений відпочинок, мріяв більше часу проводити з рідними людьми – дружиною та двома донечками, з якими останні вісім років після російського вторгнення на нашу Батьківщину бачився лише у період ротацій, а ще хотів разом із дружиною повернутися на рідну Сумщину, придбати там власний  будинок, та усі плани зруйнувала війна…

16 вересня майор Олександр Винокуров загинув, підірвавшись на міні у Шевченківському районі на Харківщині.

«Він був надзвичайно доброю людиною, ніколи ні в чому не відмовляв і завжди дотримувавсвого слова», – розповідає дружина полеглого бійця пані Яна. У 1999 році вона разом із чоловіком переїхала з Сум до Володимира, куди Олександра відправили служити після закінчення інституту артилерії.

У рідне місто дружини Суми 44-річний заступник командира самохідного артилерійського дивізіону з озброєння бригадної артилерійської групи повернувся уже на щиті. В останню дорогу Героя провели рідні люди, друзі, побратими, у пам’яті яких він залишиться назавжди.

Коментарі
Історії полеглих захисників:
Чекає на наповнення.
Пам’ять про Героя:
Чекає на наповнення.
keyboard_arrow_up