Сергій Гребенюк

Сергій Гребенюк

З родини військового і володимирчанин Сергій Гребенюк. Він народився у нашому місті в 1985 році. Із  1986 по 1991 рік сім’я мешкала в місті Магдебург, де батько проходив службу у Групі північних військ.

У 1992 році пішов у перший клас Володимир-Волинської школи №3, у 2001 році закінчив 9 класів і вступив до Володимир-Волинського сільськогосподарського технікуму який закінчив з червоним дипломом у 2005 році за спеціальністю технік-механік. У 2007 вступив до Дрогобицького державного педагогічного університету на відділ економіки та менеджменту за спеціальністю маркетолог, навчався заочно, закінчив навчання в 2011 році.

Сергій служив молодшим сержантом у радіотехнічній бригаді. Загинув внаслідок ракетного удару, захищаючи наше місто і нашу країну вранці 27 лютого.

«Із Сергієм ми зналися, оскільки жили у першому військовому містечку в одному дворі. Разом ходили до третьої школи, правда, у різні класи, – пригадує друг Володимир, із яким Сергій Гребенюк жив у військовому містечку. – Вони з братом близнюки, тому часто їх плутав. Запам‘ятався дружелюбним та добрим. Частенько грали у вуличні ігри. А ще з того безтурботного дитинства пригадується  такий кумедний випадок: у хлопців був собака, який, коли його вигулювали, виривався та втікав до їхньої бабусі на «шанхай». Смішно було спостерігати, як попереду на скажений швидкості  біжить пес, а за ним або Сергій, або його брат наздоганяють його. Той пес втікав не один раз, весь двір смішили ті погоні.

Потім ми переїхали в іншу частину міста, пішли вчитися по вузах, але наш двір у військовому містечку і ті з ким товаришував назавжди у моїх спогадах. Дякую за захист, спочивай з миром Сергію».

Коментарі
Історії полеглих захисників:
Чекає на наповнення.
Пам’ять про Героя:
Чекає на наповнення.
keyboard_arrow_up