Сергій Сучков

Сергій Сучков

53-річний володимирчанин Сергій Сучков служив у розвідці – старшим розвідувальної групи. Підзрозділ під його керівництвом здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань. Завдяки героїчним та відважним діям офіцера 25 березня українські Збройні сили відбили атаки ворога, зупинили його просування та звільнили населений пункт Благодатне, що на Миколаївщині. За це президент України відзначив Сергія Сучкова орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

У своє останнє бойове завдання старший лейтенант Сергій Сучков вирушив 2 травня разом із розвідувальною групою, яка вчергове здійснювала розвідку місцевості з метою безпечного висування піхоти у визначений район. Під час просування група потрапила у ворожу засідку, але завдяки прийнятим вольовим рішенням та відважним діям офіцера відбила атаку, просунулась вперед і добула розвідувальні дані стосовно противника. Уже наступного дня життя захисника обірвалось внаслідок артилерійського обстрілу. За мить до загибелі він таки устиг відвести свою групу у безпечне місце.

Відповідальний командир, надійний побратим, люблячий чоловік і турботливий батько – таким Сергія Сучкова згадуватимуть рідні та близькі. 7 травня Героя провели в останню дорогу. Чин похорону відбувся у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. У Сергія Сучкова залишилась дружина та троє дітей.

Коментарі
Історії полеглих захисників:
Чекає на наповнення.
Пам’ять про Героя:
Чекає на наповнення.
keyboard_arrow_up