Юрій Ролюк

Юрій Ролюк

Юрію Ролюку, жителю села Острівок Зимнівської територіальної громади, було 25. Молодий старший лейтенант відважно ніс службу у лавахбригади, яка носить ім’я “Лицарів Зимового походу”. Воїни нещадно били ворогів на найгарячіших ділянках фронту на Херсонщині. Там же, під час виконання бойового завдання,  Юрій Ролюк віддав своє життя у передвеликодню суботу, 23 квітня. У Героя залишилися батьки та брат і сестра.

Однокласниця Юрія Крістіна Смірнова, яка навчалася із ним у ЗОШ №2, поділилася спогадами про нього:

«Він завжди був тихим, чемним хлопцем — ні разу за час навчання я не почула від нього образливого слова. Це не тому, що пам‘ять про шкільне минуле лишила тільки хороше. Бо таким він був, Юра — добрим, спокійним, вихованим.

Він не був не таким, як усі. На вигляд нічим не відрізнився від інших, крім одного — доброго серця. Завжди допомогав, коли попросять, і був ввічливим. Це можуть підтвердити всі наші однокласники.

Героями стають непримітні хлопці. Вони не вивищуються перед іншими, не кричать про свої заслуги та не є багатослівними. Серед натовпу ви б не одразу  їх зауважили, але відчули б їх погляд — спокійний, врівноважений, впевнений. Саме такі хлопці мовчки тихесенько роблять свою справу. Вони не народжуються Героями, але вони ними стають.

Кажуть, що Герої не помирають. Це брехня. Вони помирають, лишивши в грудях діру  від болю.

Та вони назавжди залишаються жити. Вони житимуть в наших серцях і теплих спогадах. А ми від себе зробимо все, аби пам‘ять про їх подвиги була увіковічена в книгах, пам‘ятниках та серцях молодших поколінь».

Коментарі
Історії полеглих захисників:
Чекає на наповнення.
Пам’ять про Героя:
Чекає на наповнення.
keyboard_arrow_up