Новини

Міні і максі завдання з реконструкцій відпочинкової зони на Риловиці

Архів
4 переглядів

  Вчора у ЦНАПі за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя відбулося обговорення питання облаштування рекреаційної зони біля річки Риловиці.

Участь  у нім узяли перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, головний архітектор міста Тарас Киба, заступник начальника управління ЖКГ Сергій Мамалига та дизайнер Андрій Гнатюк.

Визначили завдання-мінімум та  максимум.  У числі перши було названо встановлення вуличного освітлення. До подальших завдань  віднесено роботи з озеленення, встановлення малих архітектурних форм та інші, які передбачають повне завершення об’єкту. На це потрібні додаткові кошти.

Нардеп Ігор Гузь зауважив, що намагатиметься залучити додаткове державне фінансування. “Приємно, що  відбулися вибори до Верховної Ради, але  облаштування відпочинкової зони на  Риловиці продовжується. Зз спеціалістами, які займаються озелененням, радилися які там рослини краще посадити”, – розповів Ярослав Матвійчук.

За його словами, звернулися до місцевих аграріїв, щоб провели аналіз ґрунтів, щоб визначити, які рослини тут варто садити, один з  них підтримав ініціативу. Були взяті проби ґрунтів. Також зголосився допомогти підприємець, який займається ландшафтним дизайном у місті. Він згодом дасть свої пропозиції щодо рослин, які варто тут садити і які приймуться.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up