Новини

Міністерство оборони створює своє рекрутингове агентство

Новини
100 переглядів

Міністерство оборони працює над створенням власного рекрутингового агентства. Про це повідомив уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

«Наступним кроком, окрім залучення онлайн-платформ (йдеться про платформи Lobby X, OLX, Work.ua та Robota.ua, з якими вже співпрацює Міноборони ), є створення рекрутингового агентства. Щоб не просто зв’язувати військові частини з потенційними кандидатами на заняття вакантних посад, а проводити повноцінний рекрутинг до лав Збройних Сил у класичному розумінні цього слова.

Йдеться про промотування військової служби та відбір кандидатів на конкретні посади чи за певною спеціальністю. Вже незабаром ми плануємо запуск пілотних проєктів з рекрутингу в окремих містах, з поступовим масштабуванням цих активностей на всю Україну», — розповів він.

Українці зможуть звертатися в таку цивільну установу, спілкуватись з рекрутерами, отримувати відповіді на усі свої питання — які є вакансії, які умови та яка специфіка служби на різних посадах, які є підрозділи тощо.

 

Коментарі
Теги: військова служба, рукрутинг
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up