Новини

Місто відзначало День захисту дітей

Архів
6 переглядів

  У День захисту дітей міська площа розквітла дитячими малюнками. Більшість учасників традиційного конкурсу кольоровою крейдою вітали рідне місто з 1030-річним ювілеєм.

Віка Смолярчук із 8-В, разом із Анею Матусевич і Танею Шевчук з 7-В  ЗОШ № 3 намалювали людські долоні,  які тримають – Успенський собор. Так символічно хотіли сказати, що доля рідного міста –  його історії і майбутнього – у руках самих жителів Володимира. Дівчатка відпочивають у шкільному таборі «Вітрило» і прийшли на площу зі своїми вожатими, студентами педколеджу Оленою Вавринюк та Віталієм Мазуром.

Друго- і третьокласники із загону «Метелик» табору «Калинонька» другої міської школи, які прийшли на майдан із вчителями Тетяною Дячук і Наталією Князевою, також малювали рідне місто, але дуже поспішали до інших табірнихсправ й не дочекалися, поки учасникам роздавали чесно зароблені солодощі.

Першість виборов загін «НЛО» пришкільного табору першої міської школи. А друге місце у хлопців і дівчат із загону «Весела сімейка» , які закінчили 4-ий клас і ще зовсім не хочуть прощатися зі своєю вчителькою Оксаною Мудрик, з якою і прийшли на майдан. Вони також малювали на асфальті сюжет про свою любов до рідного міста.

Солодощами пригостив усіх учасників конкурсу депутат від міської фракції ВО «Батьківщина» Андрій Гудим. Наймолодшим художникам Арині, Дмитрику і Кирилу він подарував сертифікати на придбання іграшок чи дитячих канцтоварів. Центр надання безплатної правової допомоги відзначив малюнок  шостого загону школи № 5, і подарував дітям настільну гру.

А ще на площі пройшли веселі дитячі флошмоби, ігри та конкурси. У  КМЦ –  співали вихованці дитсадків  у «Веселих нотках» – на знімку маленькі артисти із дошкільного відділення Центру освіти й соціально-педагогічної підтримки.  Пізніше виступали фіналісти конкурсу вокалістів «Юні голоси».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up