Новини

Місто взаємодіятиме із ЮНІСЕФ, щоб стати більш дружнім для дітей і молоді

Архів
46 переглядів

 Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді» підписала міська рада минулого тижня. Свої підписи під документом поставили керівник проектів соціальної політики ЮНІСЕФ в Україні Наталія Бородчук та міський голова  Петро Саганюк.

Про намір приєднатися до глобальної ініціативи ЮНІСЕФ заявили більше 160 міст та об’єднаних територіальних громад з усієї України. Володимир-Волинський увійшов до першої когорти муніципалітетів, які є лідерами у впровадженні ініціативи та отримують технічну підтримку ЮНІСЕФ.

Наталія Бородчук, зазначила, що підписують меморандум з містом, яке уже досягло вагомих успіхів у створенні умов сприятливих для проживання дітей та молоді. У Володимирі-Волинському реалізується низка ініціатив та проектів, що спрямовані на поліпшення умов проживання наймолодших містян та їхніх батьків. Міська влада змогла налагодити продуктивний діалог із місцевим бізнесом задля інтересів дітей та молоді. Тож  участь  у цій програмі тільки примножить спільні успіхи громади та допоможе поширити досвід у регіоні

Меморандум окреслює порядок участі міста у глобальній Ініціативі та передбачає надання організаційної і технічної допомоги зі сторони ЮНІСЕФ. Підписання документу є першим кроком до отримання офіційного статусу “Громада, дружня до дітей та молоді”. Документ, зокрема, підтверджує зобов’язання громади створити сприятливіше середовище для розвитку дітей і молоді.

Процес здобуття такого статусу має визначену процедуру і передбачає активне залучення дітей та молоді на всіх етапах. Першим етапом є проведення аналізу становища цих категорій у громаді. Далі міська влада зобов’язується розробити та прийняти план дій, який сприятиме створенню чистого, безпечного та комфортного середовища для цих груп населення. Муніципалітет також повинен забезпечити ресурси для виконання прийнятого плану.

Залучення міста до цієї ініціативи  відбулось також за сприяння Асоціації міст України, тому на такій важливій події побував і керівник регіонального відділення АМУ на Волині Богдан Самойленко.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up