Новини

Місцеві депутати підтримали торгову блокаду

Архів
28 переглядів

  Услід за обласною радою вчора була скликана позачергова сесія міської ради, що стало реакцією на останні події в країні, а саме розгін та затримання учасників економічної блокади на тимчасово окупованих територіях.

На порядок денний сесійного засідання, в якому взяли участь 29 депутатів, було винесено  лише два проекти рішень – про звернення до Президента України та інших високопосадовців щодо дій стосовно учасників економічної та блокади банків з російським капіталом.

Доповнив запропонований проект рішення голова фракції «УКРОП» Сергій Радкевич вимогою «покарати організаторів та виконавців цієї ганебної зачистки та не допустити переслідувань учасників блокади в майбутньому».   СБУ має боротися зі справжніми ворогами України, а не з тими, хто не на словах, а на ділі вибиває фінансовий ґрунт з-під ніг окупантів, блокуючи торгівлю, – зазначив Сергій Радкевич.

Депутат від партії «Наш край» Руслан Мороз запропонував керівникам усіх фракцій дати свою оцінку подіям, які стали причиною позачергової сесії, втім пропозицію відкинули. Тож за запропоновані звернення депутати проголосували одноголосно із доповненням. Подякували за підтримку звернень голова фракції «Батьківщина» Ігор Шевчук та депутат від «Самопомочі» Олег Тимосевич, котрі також засуджують силовий розгін редуту.

У «різному» депутат від «Самопомочі» Ярослав Жук поцікавився у начальника управління ЖКГ Віктора Фіщука, коли буде реакція на його запит щодо встановлення графіків руху маршрутних таксі на зупинках на що той відповів, що оновлення зупинок громадського транспорту заплановане до Великодня. Усього сесійне засідання тривало менше півгодини.

Тетяна ІЗОТОВА.

 

Коментарі
Теги: блокада, Володимир-Волинський, міська рада, позачергова сесія, Тетяна Ізотова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up